Pes 2014 Tanıtımı

[#1: Edit Options>MightyAdsense>Adsense Code]

Konami eski futbol dev bir kaba birkaç yıl oldu ama bu nihayet FIFA kendi para için koşmak verir devamı olabilir ?

Xbox Bir ve PlayStation 4 için hazırlanırken serbest Konami seleflerinin açılışında ne gayet farkında olmalıdır . Sadece birkaç yıl içinde PES in-the- biliyorum atmış için FIFA için hiçbir tatmin edici bir alternatif teklif – olmuştur futbol taraftarları için tercih edilen oyun gitti . Ama Konami pes etmedi ve yapılacakson yıllarda belirgin düzeldi . Ve şimdi ,nesil en sonunda , PES yine bir rakip olduğunu .

Konami onlar mevcut gen versiyonları konsantre ve onları doğru ilk var emin olmak istedim ısrar ile , PES 2014 planlanmamıştır Xbox bir veya PlayStation 4 sürümü vardır . Hangi biz şüpheli çok akıllıca bir karar . Ama PES , grafik gibi gelecek nesil olmak için bazı iddia öncelikle Metal Gear Solid için oluşturulan nesiller arası Fox Motor , yararlanmak var V.

Bu oyun bir sonucu olarak güzel görünüyor güzel ( oyuncu likenesses olmasına rağmen , her zamanki gibi , karışık bir çanta – Luis Suarez ve Rafael bu yıl en kötü kapalı geliyor ) ama bu motorun önemli yararı değil. Bunun yerine oyuncuların animasyon için iyileştirmeler sadece daha iyi görünüyor ama büyük ölçüdeoyun geliştirir .

Topu ve diğer oyuncular hem etkileyici gerçekçi bir şekilde vücudunuzun sıçrama gibi her şey , şimdi fizik tahrik . Neredeyse Eğeralan üzerinde açmak ve örgü olarak ağırlık , sizin denetleyicisi üzerinden değişen hissedebilirsiniz. PES 2013bazen tartışmalı çarpışma algılama organları şut olarak birbirine , artık sadece bir bellek ve daha ağır ele size sempati wincing sahip olacaktır . Aynı zamanda top sürme ve pas şimdi bazı basitleştirilmiş oyun düzeneği , çok daha beceri tabanlı faaliyet değildir olur.

PES her zaman yeni oyuncular için bir öğrenme eğrisi vardı ve bu yılki oyun herkes ilk ilkelerinden hareketle edilecek gidiyor ile . Sen yakından oyuncu konumlandırılmış nasıl izlemek için ve sadece rakibin ne yaptığını dayanmayan , hamle yapmak için en iyi zaman ama ne ayak , ikinci – to- ikinci değişiklik ne yere ne zaman tahmin öğrenmek zorunda zaman ve ne kadar ağırlık size herhangi bir tekme içine koyabilirsiniz .

Değil, bazı önceden belirlenmiş sideshow Eğer iyi bir yan seçerek sadece kazanabilirsiniz – Bütün bunlar olsa mükemmel makul Sadece bu yılki oyun ne kadar farklı olduğunu altını çizen değil ama tamamen beceri tabanlı bir deneyim olması gibi görünüyor . Tüm diğer hareket iş nasıl etkiler ve özellikle top sürme en iyi şekilde almak için çok önemlidir olarak kaçak kontrolleri en iyi şekilde yapmak için öğrenme , özellikle önemlidir .

Daha karmaşık kontrolleri çoğu tamamen tecrübesiz oyuncular da, ve manuel çekim için ve geçer ile basitleştirilmiş olabilir kesinlikle muhtemelen size en gömülmüştü deneyimi iyi birkaç saat kadar kapalı kalan bir şey vardır .

 Pes 2014 Tanıtımı
PES 2014: Pro Evolution Soccer (PS3) – back on form

Konami’s former footballing giant has had a rough few years but could this be the sequel that finally gives FIFA a run for its money?

As the Xbox One and PlayStation 4 prepare for release Konami must be keenly aware of what happened at the launch of their predecessors. Within just a few years PES went from the game of choice for football fans in-the-know to a washed out has-been that offered no satisfying alternative to FIFA. But Konami didn’t give up and things have improved noticeably in the last few years. And now, at the very end of the generation, PES is a contender again.

There are no Xbox One or PlayStation 4 versions planned for PES 2014, with Konami insisting that they wanted to concentrate on the current gen versions and make sure they got them right first. Which we suspect is a very wise decision. But PES does have some claim to being next gen as its graphics make use of the cross-generational Fox Engine, which was primarily created for Metal Gear Solid V.

It’s nice that the game looks prettier as a result (although player likenesses are, as ever, a mixed bag – with Luis Suarez and Rafael coming off the worst this year) but that’s not the primary benefit of the engine. Instead the improvements to the animation of players not only looks better but drastically improves the gameplay.

Everything is now physics-driven, as both the ball and other players bounce of your body in an impressively realistic manner. You can almost feel the weight shifting through your controller, as you turn and weave across the field. The sometimes questionable collision detection of PES 2013 is now just a memory and heavier tackles will have you wincing in sympathy, as bodies smash into each other. At the same time dribbling and passing now become a much more skill-based activity, not some simplified gameplay contrivance.

PES has always had a steep learning curve for new players and with this year’s game everyone’s going to be starting from first principles. You have to learn to closely watch how your player is positioned and to anticipate when is the best time to make your move, not just based on what your opponent’s doing but the second-to-second changes in what foot is on the ground at what time and how much heft you can put into any given kick.

All of this seems perfectly reasonable though, not only underlining how different this year’s game is but the fact that it’s a purely skill-based experience – not some predetermined sideshow you can win simply by picking a decent side. Learning how to make best use of the run controls is especially important, as it influences how all the other moves work and is vital for getting the most out of dribbling in particular.

Many of the more complex controls can be simplified for completely unexperienced players though, and manual shooting and through passes are certainly something that’s probably best left turned off until you have a good few hours of experience racked up.

58 views

About admin